Zuhal Topal’la İzdivaç başvuru formu ve telefon iletişim bilgileri

Zuhal Topal’la İzdivaç başvuru formu ve telefon iletişim bilgileri

Star TV’nin gündüz kuşağı içerisinde yer alan programlarından birisi olan Zuhal Topal’la İzdivaç, 2009 yılında hayata geçirilmiş, bir anda izleyicilerin odak programı haline gelmiştir. Star TV daha öncesinde izdivaç programlarını Esra Erol ile yürütürken bir anda Esra Erol’un programdan ayrılması üzerine Zuhal Topal ile anlaşması izleyici kitlesinde düşüşler beklenirken artışlar göstermesine olanak sağladı. Her izdivaç programı gibi Zuhal Topal’la İzdivaç programında da evlenme umudu ile programa katılan kişileri bir araya getirmek olduğunu söyleyebiliriz. Programa katılımcı olarak gelen kişiler, adaylarını programa telefon ile bağlanan ya da kısa mesaj yolu ile SMS gönderen kişilerden seçebilmekte idi.

Talip olarak belirlenen kişiler stüdyoya davet edilerek katılımcı ile buluşturulmaya çalışılır. İşleyiş genel olarak kişilerin birbirlerine kendileri ile ilgili sorular sorarak tanışma süreci ile devam etmekteydi. Bu arada stüdyo içerisinde sürekli olarak hazır bulunan bir adet astrolog aday olan çiftlerin burçları üzerinden yorumlamalarda bulunarak birbirleri ile uyum gösterip gösteremeyecekleri hakkında bilgiler vermektedir. Tüm bu süreç içerisinde birbirinin yüzünü görmeyen çiftler, aralarında bulunan paravan üzerinden birbirlerini tanımaya çalışmaktadır. Paravanın kalkması ile beraber birlerini daha yakından tanımak için sorular sormaları beklenmektedir. Talibi aramak adına katılımcı olarak katılan kişi, gelen talibi hakkında yorumlarda bulunarak kişiyi yakından tanımak için birkaç gün ek süre ister.

Stüdyo dışarısında geçen yakınlaşma süreci sonunda adayların stüdyo ortamına tekrar davet edilmesi süreci işlenir. Bu süreç içerisinde adayların kesin karar vermesi gerekmektedir. Bu süreç içerisinde birbirinden elektrik alamayan adaylar görüşmelerine son vererek yeni talip arayışlarına girmektedirler. Yeni aday ile görüşmek istemeyen kişiler program kaydından çıkarıldığı da ifade edilmektedir. Zuhal Topal’la İzdivaç ara ara programa renk katmak amacı ile programa ünlü kişileri de davet ederek renkli bir ortam oluşturmaya çalışmaktadır. Geçtiğimiz yıl bu tür programların işleyişleri dışına çıktığı tespit edilmiş olup insan onu ve gururunu rencide ettikleri gerekçesi ile RTÜRK tarafından para cezalarına çarptırıldığını söyleyebiliriz. Yine izdivaç programlarının yasaklanması konusu gündeme gelmiş, bu programlar sırası ile konsept değişikliklerine girmeye başlamıştır.


Zuhal Topal’la İzdivaç – Başvuru Formu ve telefon iletişim bilgileri
Zuhal Topal’la İzdivaç Adres: Ahi Evran Cad. No:4 Maslak Sarıyer / İstanbul
Zuhal Topal’la İzdivaç Telefon: 0212 300 18 18
Zuhal Topal’la İzdivaç Başvuru Formu: http://www.startv.com.tr/program/zuhal-topalla/basvuru


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir